Zakon Thora

Zakon Thora to gra PBF umiejscowiona w autorskim świecie fantasy.


#1 2009-05-06 18:35:21

Annukor

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 1
Punktów :   

Zapisy

Wchodząc do dużego gabinetu pełnego ksiąg i artefaktów zauważasz okrągłe biurko. Za biurkiem siedzi Annukor. Przenikliwie bada cię swoim wzrokiem jakby magicznie przenikał twoje ciało. Zauważyłeś coś poruszającego się na suficie. To co tam ujrzałeś były dziwnie znajome. W końcu zrozumiałeś. Były to twoje myśli. Natychmiast przestałeś przeklinać przenikliwy wzrok Annukora, który zaczął udawać że nic nie zauważył.
-Witam! Jak mniemam przyszedłeś tu by się zapisać na kurs magii. Pamiętaj że jeśli nie jesteś magiem możesz uczyć się magii najwyżej trzeciego poziomu. Tylko magowie mogą zgłębiać wiedzę magiczną czwartego i piątego poziomu-powiedział powoli Annukor-Zakładam się że chcesz wiedzieć ile to wszystko kosztuje. Spójrz na tamten kawałek pergaminu-powiedział Annukor po czym odwrócił się w stronę pergaminu. Było tam napisane:

Spoiler:

Kurs magii poziom pierwszy- 25 cirtów
Kurs magii poziom drugi- 50 cirtów
Kurs magii poziom trzeci- 150 cirtów
Kurs magii poziom czwarty- 350 cirtów
Kurs magii poziom piąty- 700 cirtów


Imię:Annukor
Rasa:Demoniczny elf
Klasa:Szaman/Łowca/Lekarz
Ekwipunek:Buława eteru/Namiot/Szata z wilczej skóry
Zalety:Przebiegłość/Inteligentny
Wady:Chciwy/Gniewny
Historia:Pewnej nocy, kiedy byłem jeszcze nocnym elfem, wyszedłem z namiotu aby się przejść. Podczas przechadzki po pobliskiej jaskini zauważyłem coś niezwykle jasnego. Bardzo mnie to zainteresowało i głodny wiedzy podszedłem do dziwnego przedmiotu. Była to czaszka z klejnotem na czole. Klejnot zauroczył mnie i bardzo chciałem go posiąść w swoje ręce. Kiedy dotknąłem czaszki na moim ciele pojawiły się dziwne, nieznane mi runy. Pobiegłem do namiotu cały czas mając czaszkę w ręce. Następnego ranka obudziłem się całkiem odmieniony. Zrozumiałem że jestem demonicznym elfem...
http://img186.imageshack.us/img186/7170/winuz0.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ana-with-me.pun.pl www.jpnpride.pun.pl www.geografia1991ug.pun.pl www.armiarelamu.pun.pl www.rpgmu.pun.pl